Villa Tsavorite - Cannes Californie

  • 220 m²
  • 4 soverom
  • 2 baderom
  • 8 gjester
  • 5 senger

Villa Tsavorite - Cannes Californie er en 4-roms bolig på 220 m² som har plass til 10 personer og tilbyr gjester utsikt over hagen. En beleilig beliggenhet i La Californie Pezou distriktet sikrer tilgang til Chapelle Bellini, som ligger omtrent 5-minutters gange unna.

Gjestene er velkomne til å bruke 2 bad.

Strandfasilitetene i Villa Tsavorite - Cannes Californie omfatter parasoller.

På Villa Tsavorite - Cannes Californie kan du nyte nylaget mat i et komplett kjøkken.

Den villaen ligger 15 minutters gange fra sentrum av Cannes. Promenade de la Croisette ligger 1 km fra Villa Tsavorite - Cannes Californie. Et bredt spekter av restauranter, som Restaurant Le Jardin og Novotel Cafe, ligger innen 16-minutters gange fra boligen. Villaen ligger et par minutter med bil fra Forville provençalske matmarked. Montfleury bussholdeplass ligger 650 meter fra dette stedet.

Trenger du flere alternativer?
Check Top hotels near Villa Tsavorite - Cannes Californie
Luxury Villa Cannes Pool Sea View 10 People
pris kun for mobil

Luxury Villa Cannes Pool Sea View 10 People

134 m fra overnattingsstedet
Ref 2195 - Stunning Contemporary House With Pool Terraces And Sea View
pris kun for mobil

Ref 2195 - Stunning Contemporary House With Pool Terraces And Sea View

134 m fra overnattingsstedet
Ref 2192 - Contemporary Property In Cannes With Sea View Pool
pris kun for mobil

Ref 2192 - Contemporary Property In Cannes With Sea View Pool

134 m fra overnattingsstedet
    Hvordan komme seg til hotellet

    Flyplasser

    Cote d'Azur internasjonale lufthavn
    28 km

    Fasiliteter

    Internett

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheter

    • Parkering

    Aktiviteter

    • Vindsurfing
    • Dykking
    • Kanopadling
    • Vandring
    • Tennisbane
    • Fisketur

    Tjenester på overnattingsstedet

    • Bankboks
    • Sikkerhet
    • Turer/ Billettservice
    • Dagligvarebutikk
    • Happy hour

    Spisemuligheter

    • Utendørs spiseplass

    På kjøkkenet

    • Felles kjøkken
    • Vannkoker
    • Kjøkkenutstyr/ kjøkkenredskaper

    For barn

    • Vugger/ Barnesenger

    Fritidsaktivitet

    • Saltvannsbasseng
    • Sesongbasert utendørsbasseng
    • Oppvarmet svømmebasseng
    • Paraplyer
    • Solsenger
    • Vannpark
    • Live underholdning
    • Solterrasse
    • Hageområde
    • Grillfasiliteter
    • Fritid/ TV-rom
    • Utendørs bad
    • Grunt ende

    På rommene

    • Klimaanlegg
    • Oppvarming
    • Sitteområde
    • Terrasse
    • Hagemøbler
    • Te- og kaffefasiliteter
    • Spisebord
    • Strykefasiliteter

    Boligareal

    • Vaskemaskin

    Utstyr

    • Flatskjerm tv

    Design

    • Parkettgulv

    Generelle fasiliteter

    • Røyking på stedet er forbudt
    • Brannslukkere

    Kjæledyr

    • Tillatt med kjæledyr

    Viktig informasjon

    Innsjekking: fra 16:00 til 23:59
    Utsjekking: fra 04:00 til 10:00
    Lisensnummer06029000757MX
    Ofte stilte spørsmål
    • Hvor mye vil det koste å bo i Villa Tsavorite - Cannes Californie?
      Leien på Villa Tsavorite - Cannes Californie starter på €760 per natt.
    • Hva er klokkeslett for innsjekking og utsjekking på Villa Tsavorite - Cannes Californie?
      Gjester i Villa Tsavorite - Cannes Californie bør sjekke inn senest 23:59 og sjekke ut til 10:00.
    • Hvilke restauranter ligger i nærheten av Villa Tsavorite - Cannes Californie?
      Restauranter i nærheten av Villa Tsavorite - Cannes Californie inkluderer Restaurant Le Jardin og Okay Pizza.
    • Har Villa Tsavorite - Cannes Californie basseng?
      Ja, gjester i Villa Tsavorite - Cannes Californie kan nyte et eget svømmebaseng stedet.

    Sted

    Map
    I nærheten

    Flyplasser

    Cote d'Azur internasjonale lufthavn
    28 km

    Severdigheter i nærheten

    Restauranter i nærheten

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser ennå :(

    Hvis du bodde på dette hotellet, kan du dele opplevelsen din med oss

    Skriv en anmeldelse

    Skriv en anmeldelse

    Når reiste du?

    Din vurdering punkt

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Veldig dårlig
    Utmerket

    Dine detaljer

    Hvor er du fra?
    Takk! Takk for at du tok deg tid til å dele opplevelsen din. Anmeldelsen din vil bli publisert innen kort tid.
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelsen er ikke sendt.

    Kontakt Oss

    Hvis du trenger mer enn 4 rom, vennligst anmod gruppebestilling.
    Dine detaljer
    Emne
    Beskjed
    Villa Tsavorite - Cannes Californie

    Vis på kart:

    Attraksjoner
    Anbefalte restauranter
    Offentlig transport
    Takk for din tilbakemelding
    Takk for påmelding
    Lukk